יום המשפחה תש"פ

יום המשפחה ב"אפק"
ביום שישי 28.2.20, ג' אדר תש"ף נחגג בבית ספר "אפק" יום המשפחה באופן לא שיגרתי. השנה, בשונה בשנים קודמות בהן הוזמנו הורי התלמידים, הוזמנו סבים וסבתות של התלמידים.
בראשית היום התכנסו התלמידים ואורחיהם באולם לשירה משותפת משירי נתן אלתרמן, משה וילנסקי וקובי אושרת. שירים אלו נלמדים במסגרת שיעורי המוסיקה בבית הספר. את השירה הונחתה על ידי המורה למוסיקה, הגברת דבורה הירש, ולוותה במצגת שהכינה. עיניהם הקורנות והנוצצות של הסבים והסבתות, רמזו על התרגשות רבה. קולות התלמידים השרים ובני משפחתם התמזגו לשירה קולחת והרמונית והאווירה באולם נשאה אופי של חיבור בין - דורי.
בהמשך, יצאו התלמידים למשימה משותפת עם בני משפחתם בנושא "המקום האהוב עלי בבית-הספר". כל תלמיד לקח את בני המשפחה למקום אשר הוא אוהב בבית הספר, שם הוא שיתף מדוע בחר במקום זה, תיאר אותו וסיפר על חוויותיו במקום. בשלב הבא של המשימה בן המשפחה סיפר על המקום האהוב עליו בבית הספר שלו ואף שיתף בחוויותיו מהמקום. את הדברים העלו התלמידים והאורחים על כתב וצילמו תמונה משותפת במקום. אט אט, התמלאו הלוחות שנצבו בכניסה לבית-הספר, בסיפורים וחוויות על מקומות אהובים בבית הספר, יריעת סיפורים שהתפרסה על פני שלושה דורות...
לאחר הפעילות המשותפת וכמיטב מסורת "אפק",הוזמנו כולם ליהנות מאתנחתא מתוקה בפינת "קפה-אפק" שארגנו קבוצת "קשרי קהילה" בהנחייתה של המורה אביטל יעקובי. תודות להורים היקרים שתרמו עוגות להפעלת הפינה, כספי המכירה משמשים לרווחת תלמידי בית הספר. יש לציין שלמרות האורחים הרבים כולם הגיעו עם כוסות רב פעמיות וסייעו לצמצום הפסולת ולשינויי האקלים.
היה זה יום של הנאה מזמן איכות משותף, גדוש בהתרגשות וחוויות. לאחר ימות הגשם הרבים, אפילו השמש הפציעה לכבוד יום זה, ליטפה את המשתתפים בקרניה החמימות ותרמה לתחושת החגיגיות.
1...9 >>
חזרה למעלה