יום בטיחות בדרכים תש"פ

שבוע בטיחות בדרכים, אורח חיים בטוח ונגישות תש"ף
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בשיתוף אגף זה"ב, נגישות ואורח חיים בטוח
במשרד החינוך, מציינים מדי שנה את השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים. מטרתו של שבוע זה הינה העלאת המודעות לנושא הבטיחות בדרכים וחיזוק ההבנה של אחריות אישית, כחלק מהמאבק בתאונות הדרכים. השנה המוקד היה בנושא של היסח הדעת בכבישים..
ביום רביעי ה- 20.11.2019 התקיים יום שיא שהיו בו פעילויות שונות שהפעילו מתנדבים מקהילת הורי בית הספר והעיר: חבלן המשטרה, תמיר רונן, סיפר על הפעילות הבטיחותית של משטרת ישראל והדגים זאת באמצעות רובוט משטרתי. השוטרים חיה יניב, תהילה צחי, נופר שרעבי, רענן לוי, וזוהר שרעבי הסבירו על חציית כביש בטוחה בעזרת תמרורים ודגם של מעבר חצייה ובנוסף הדגימו את תפקידה של ניידת המשטרה. עמית ביבר, שוחח עם התלמידים והדגים רכיבה בטוחה על אופניים. איתי גת, הסביר והדגים איך שומרים על בטיחות בכביש ולירון קמינסקי הסבירה על חוקים ותקנות הקשורות לבטיחות בדרכים. ברכה מדרי, הסבירה על אורח חיים בטוח והפעילה את התלמידים. פיני שנצר ונטע אבינון הסבירו על בטיחות ברשת החברתית. במהלך היום תלמידי כיתה ו3 עם המחנכת אסתי אליאן הכינו הפסקה פעילה בנושא באמצעות תחנות שונות המדמות התנהגויות בטוחות בדרכים, חידונים, משחקים, יצירה ועוד... ההפסקה הייתה מושקעת, חווייתית ומהנה במיוחד..
ב"אפק" אנו מאמינים בהתנהגות בטוחה בדרכים כחלק מאורח החיים וסבורים כי חינוך לבטיחות בדרכים, עשוי לתרום לשמירה על שלום ילדינו בדרכים..
תודות לכל צוות המורים, להורים המתנדבים, שלימדו וסייעו בארגון, לכל המתנדבים הנפלאים שתרמו מזמנם לטובת נושא חשוב זה, וכן לתלמידים המקסימים ששיתפו פעולה בכל הפעילויות החשובות והמגוונות. ישר כח לכל המתנדבים על היום המקסים והפורה..
מנהלת בית הספר הגב' דפנה רודיק, רכזת זה"ב- אביטל יעקובי והצוות החינוכי
1...9 >>
חזרה למעלה