כנס הרכבי נגינה

כנס עירוני - הרכבי נגינה ביום שישי, ד' סיון תשע"ו 3.6.2016 התקיים הכנס השנתי העירוני של הרכבי הנגינה הפועלים במערכת החינוך העירונית באולם הספורט של לב אפק בנוה אפק.
 
כנס זה היווה שיא של הפעילות המוזיקלית הענפה והמגוונת המתקיימת במערכת החינוך על שלביה וגווניה. הכנס היה מרגש וחוויתי, מקצועי וחינוכי, מקדם ומעצים, מאחד ומייחד, מקדם ומגבש ובעיקר גרם לנוכחים חוויה חינוכית - מוזיקלית מופלאה !!! תזמורת החליליות של בית ספרנו נגנה שתי יצירות: היצירה הראשונה - The Builders Of Tomorrow - הבונים את המחר יצירה מודרנית מאת ג'פרי ראסל סמית'.
 
יצירה זו מתחילה בשני קולות ובהמשך מתפצלת ל - 4 קולות. היצירה השנייה - קולות החורף, יצירה בשני קולות לחליליות אלט וסופרן שכתב התלמיד, אלעד טל, הלומד בבית ספרנו. אלעד מנגן באורגנית ובפסנתר במגוון סיגננות לומד סקסופון, ומנגן בהרכב של תזמורת כלי נשיפה של הקונסרבטוריון בהרכב שנקרא: "הפסנתר הורוד" עם עוד שני תלמידים מבית ספרנו יובל פישביין, יובל גורי ופלג גורי. הכנס היה מקצועי ואפשר להתרשם מהעשייה החינוכית - מוזיקלית העצומה בעיר.
 
לכנס שותפים משרד החינוך, תוכנית קרב, הקונסרבטוריון העירוני, אגף החינוך והרשות המקומית. מגוון כלי הנגינה והצלילים היה מרהיב. כינורות וצ'לים, חליליות, מנדולינות, מנדולות, כלי נשיפה למיניהם וכלי הקשה - קשת רחבה של כלים והרכבים שניגנו מוזיקה נפלאה. היצירות שנוגנו הביעו את מיטב המוזיקה והסגנונות.
 
שירי ארץ ישראל היפה , מוזיקה קלאסית, מוזיקת ג'אז . "את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק..."
1...9 >>