יום המשפחה תשע"ד

יום המשפחה ב"אפק" היום, ל' שבט, 31.1.14, יום המשפחה, חגגו תלמידי אפק ובני משפחותיהם את יום המשפחה. בבוקר הגיעו הורי התלמידים, שהוזמנו לקפאפק, לשבת סביב שולחנות עגולים ולנהנות מהשמש הנעימה שחממה את האווירה.
 
בקפאפק הציעו התלמידים, חברי קבוצת קשרי קהילה, לקהילת אפק לקנות עוגות טעימות ומיוחדות מעשי ידי המשפחות ושתייה חמה וקרה. כל תלמידי הכיתות נהנו מפעילות חווייתית בהנחיית המחנכות וממופע מוסיקאלי בהנחייתו של יהודה הגר אב לתלמיד בביה"ס שניגן על הפסנתר.
 
בהרכב המוסיקלי הופיעו: אורית גורי חליל צד, אימא לתלמידים בביה"ס, ובוגרי ביה"ס שהפכו ברבות השנים למוסיקאים מוכשרים: אור הגר על התופים, שחר גנני על הקונטרבס, אופיר שפירא ונועם גורי גיטרות חשמליות. אל ההרכב המיוחד הזה הצטרף האומן יואל שרעבי, זמר וחלילן מוכשר יליד ראש העין, שהפליא בנגינה וירטואוזית, נגינה בו זמנית בשתי חליליות ובשני קולות.
 
מר שרעבי סחף בנגינתו את הקהל שהצטרף במחיאות כף ובשירה. מקהלת ביה"ס ותזמורת החליליות הפליאו בשירה ובנגינה משיריו של סשה ארגוב, שנלמדים השנה בביה"ס לרגל 100 שנים להולדתו. התלמידים וההורים הצטרפו לשירה האדירה שלוותה בנגינת הפסנתר של הגב' דבורה הירש, המורה למוסיקה. ראש העירייה, מר שלום משה, מנכ"ל העירייה מר יגאל ינאי, מנהל אגף החינוך ודובר העירייה נכחו במופע המוסיקאלי, השתתפו בשירה ונהנו משירי ארץ ישראל היפה.
 
בדברים שנשא ראש העירייה, הוא ברך את התלמידים ומשפחותיהם ואמר לתלמידים כי הם דור העתיד והוא סומך עליהם כי יוכלו לשנות את סביבתם לטובה, לגלות מעורבות ואחריות בדרכם. תודה דפנה
1...0
חזרה למעלה