יום המשפחה תשס"ז

חוגגים עם המשפחה ב"אפק" "אפק", בית-ספר אקולוגי ניסויי, ציין את יום המשפחה ביום שישי ה-16.2.07, בפעילות משותפת של הורים וילדים. הפעילות החלה בשעות הבוקר בהן תלמידי כיתות ה'-ו' האזינו להרצאה של התזונאית נגה, מביה"ח איכילוב. בשעה 9:30 נפתח "קפאפק", שנוהל ואורגן ע"י מועצת התלמידים של בית-הספר ובהנחיית המורה הגב' אורנה אברהם.
 
בחצר בית-הספר ארגנו התלמידים שולחנות ערוכים וכיסאות לרווחת ההורים המבקרים. בשמש החורפית הנעימה ישבו תלמידים, הורים ומורים, שתו קפה ונהנו ממבחר גלידות אישיות ועוגות שנמכרו ע"י מועצת התלמידים. הכנסות ה"קפאפק" הם לטובת תפעולה השוטף של פינת החי הקיימת בביה"ס ולרווחת התלמידים (שולחנות הפינג פונג שנרכשו).
 
בסיום ההפסקה פעלו התלמידים בשתי שכבות גיל. שכבת כיתות א-ג החלה בטורניר כדורסל בין הורים ותלמידים, שבכל משחק צפו ועודדו כל הכיתות שהשתתפו בטורניר. את הטורניר הנחתה המורה הגב' רויטל ערמון.
 
באותו זמן השתתפו תלמידי שכבת כיתות ד-ו בפעילות מוסיקלית באולם הספורט, שנערכה על ידי מנחה מקצועי. הפעילות החלה בשירה בציבור של כל התלמידים וההורים ששרו שירי משפחה, לאחר מכן צפו במצגת מרהיבה שתארה את אילן היוחסין ולבסוף הוזמנו כולם לקחת חלק בריקודי מעגלים. ההדים לפעילות היו נפלאים ותלמידים והורים נהנו מאווירת חג ואחווה אמיתית.
1...0
חזרה למעלה