ביקור תלמידי כיתות ד בגני הילדים

כיתות ד' ב"אפק" שמחו לקראת חג הפורים את ילדי גני הילדים: גן עפרוני, גן דקל, גן אשל וגן רון. בנחיית המחנכות ערכו התלמידים שיח אודות ערך הנתינה ובחרו להתמקד בנתינה למען ילדי הגנים בקהילה.
 
התלמידים הציעו פעילויות למפגש תוך התחשבות בגילם הצעיר של ילדי הגן ובמטרת המפגש – לשמח את ילדי הגן לקראת פורים. בפעילות המקדימה הכינו התלמידים מסכות מחומרים ממוחזרים, ארזו משלוחי מנות, למדו שירים לפורים והגיעו אל גני ילדים לפעילות שכולה שמחה.
 
הפעילות החלה בשירי פורים ונגינה בחליליות. בהמשך ישבו התלמידים וילדי הגנים וקשטו את המסכות במדבקות ובצבעים ילדים שסיימו את פעילות היצירה פנו לשחק בתחנות ההפעלה שארגנו התלמידים : באולינג, זריקת כדור לכובע ליצן, השלמת פרצוף ליצן ועוד. בסיום המפגש העניקו תלמידי בית הספר משלוח מנות וברכה לפורים והודו לצוות החינוכי על המפגש המרגש והשמח. הילדים בטאו את תחושת השמחה שמלאה אותם וללא ספק חשו כי "הנתינה מעשירה את הנותן ואת המקבל", ילדי הגנים שמחו על המפגש והתרגשו לראות את הילדים הבוגרים פועלים לצידם בגן הילדים. התנסות חוויתית זו העצימה את ילדי בית הספר בתחושת נתינה והגבירה את תחושת שייכותם לקהילה בה הם חיים.
1...0
חזרה למעלה