הפסקה פעילה - יום זהירות בדרכים תשע"ו

יום בטיחות בדרכים תשע"ו כמידי שנה, מציינת מדינת ישראל את השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים.
 
מטרתו של יום הבטיחות בדרכים היא להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבטיחות בדרכים, לחשיבות האחריות האישית של כלל משתמשי הדרך ולמחויבותם להתנהגות אחראית, שומרת חוק ומתחשבת בעת ההתנהלות בדרכים.
 
השנה התמקדו הפעילויות בהולכי רגל, ושמירת בטיחותם בדרכים. שיאו של שבוע הבטיחות התקיים ביום שלישי, 3 בנובמבר, כ"א חשוון תשע"ו וכותרתו: "מ- 07:45 בבוקר - הולכים על בטוח". גם ב"אפק", בית- ספר ניסויי לקיימות, קיימו המחנכות פעילויות המגבירות את המודעות לבטיחות בדרכים והתקיים שיח על דרכים לשמירת הבטיחות בדרכים.
 
המחנכות והתלמידים יצאו לכניסה הראשית של בית הספר כדי להדגים ולהראות כניסה בטוחה לבית הספר, חציית כביש במעבר חצייה, הכרת התמרורים המוצבים בכניסה ומשמעותם, הבנת הכללים לשימוש במפרץ חנה וסע. בנוסף התקיימה הפסקה פעילה בנושא חשוב זה ובה פעלו התלמידים בתחנות שונות המדמות התנהגויות בטוחות בדרכים.
 
תודה לתלמידי כיתה ו' והמחנכת רונית גיבורי ולחברי נאמני קהילה שהפעילו את התחנות. אנו מאמינים בהתנהגות בטוחה בדרכים כאורח חיים ומאמינים כי חינוך להרגלים נכונים בדרכים, עשוי לשמור על ילדינו שישובו בשלום הביתה מידי יום. בברכת בטיחות בדרכים, רכזת בטיחות בדרכים- אביטל יעקבי והצוות החינוכי
1...0
חזרה למעלה