שרפה יוני תשס"ז

שרפה באתר "אבן העזר" ביום ... פרצה שרפה באתר "אבן העזר". השרפה החלה באתר בשלושה מוקדים בו זמנית. תושבים שראו את השרפה הזעיקו את מכבי האש, הודיעו לעיריית ראש העין ולמשטרה.
 
עד להגעת המכונית הראשונה של כיבוי האש הפשילו התושבים הגרים בסמיכות למקום את שרווליהם, גררו צינורות השקיה מחצרות הבתים, מלאו דליי מים והתיזו על המקומות שבערו. מכונית כיבוי האש הראשונה שהגיעה עצרה ברחוב הדרור מס (על-יד תיבות הדואר). 2 הכבאים שאישו אותה הוציאו את צינורות המים וניסו להשתלט על השרפה שהייתה בעיצומה ויצרה שביל אש ארוך שהלך והעמיק אל תוך החורשה.
 
הרצועה שנשרפה התחילה מראש הגבעה ברחוב חוחית , לאורך בתי הדיירים של רחובות חוחית, אנפה ודרור והמשיכה במורדות הגבעה לכיוון רחוב.... התושבים עבדו ללא ליאות ובמקביל באמצעות פלאפונים דרשו הגעת מכונית כיבוי נוספת במטרה לתת מענה לחורשה (המחצבה) שבאתר שהחלה לבעור גם היא בעוצמה וסיכנה את חיי עצי הברוש שבמקום. בסיוע התושבים פתח קב"ט העיר את המחסום הנמצא ברחוב כדי לאפשר למכונית הכיבוי להיכנס לתוך "אתר אבן" העזר ולהשתלט על השרפה .
 
מכונית כיבוי האש הראשונה השתמשה בברז החירום שברחוב הדרור על יד תיבות הדואר. כאשר עברה המכונית לרחוב החוחית הסתבר שאין בנמצא ברז חירום קרוב. תודה לכל הדיירים, התושבים בוגרים וצעירים כאחד על גילוי התושייה, האכפתיות והמעורבות. בזכותכם הצליחו להתגבר על האש ולצמצם באופן משמעותי את נזקי השרפה. תודה למשפחת קצנשטין, כדריה, לידרמן, גרינברג, לגל הגר,
1...9 >>
חזרה למעלה