בית ספר אפק ראש העין

פתיחת תפריט ניידים

פעילויות תשע"ה

פעילות עם קק"ל תשע"ה

פעילות יום שיא של הקק"ל בנס הרים 4.6.2015 השנה השתתפו חברי קבוצת "קשרי קהילה וקבוצת "ואהבת" ביום שיא שהתקיים במרכז שדה נס הרים על ידי הקרן הקיימת לישראל. הילדים התקבלו בחום ובאדיבות וקיבלו חולצות בצבע ירוק עם הסמל של קק"ל.
 
התלמידים השתתפו במגוון של פעילויות שטח מעניינות כמו: משחק רצפה גדול שעסק בנושא הקיימות. לאחר ארוחת הבוקר התלמידים פעלו התלמידים בארבע תחנות שונות שחיזקו את הערכים של שיתוף פעולה תקשורת ועוד.
 
באחת התחנות נדרשו גם כישורי מחנאות ובתחנה אחרת שיחקו התלמידים במשחק הממחיש את הנזק של שימוש יתר בשקיות הניילון וההשפעה על צבי הים. בסיום היום התקיים שיח מסכם שנחתם בפעילות מוסיקאלית חווייתית בה לקחו חלק כל בתי הספר. לקינוח קיבלו התלמידים קרטיב קר ומרענן. הילדים חזרו הביתה מלאי חוויות ועניין.
קראו עוד

חלוקת תפוח בדבש בראש השנה

בראש השנה טובלים תפוח בדבש "באפק" חברי קשרי קהילה בעזרתם האדיבה של הורים חילקו לכל תלמידי בית הספר תפוח בדבש, ביום רביעי ה 23.9.2014, לפני היציאה לחופשת ראש השנה לתלמידים. בבית ספרנו זוהי מסורת לקיים את המנהג של אכילת תפוח בדבש ולאחל ששנת הלימודים תשע"ה תהיה שנה טובה ומתוקה לכל התלמידים ומשפחותיהם היקרות. התלמידים נהנו מאד מאכילת התפוח בדבש וברכו את חבריהם לשנה טובה. רוב תודות וישר כח להורים המקסימים על שיתוף הפעולה והעזרה בחיתוך התפוחים. חברי קשרי קהילה והרכזת אביטל.
קראו עוד

קמחא דה פסחא

ב"אפק" פותחים את הלב במבצע "קמחא דה פסחא" ב"אפק", בית ספר ניסויי לקיימות, פועלים לחיזוק הקשרים עם מגוון של קהילות ולנתינה רבה ככל האפשר. לקראת חג הפסח משפחת "אפק" פתחה את ליבה למצוות הנתינה למען משפחות.
 
במשך שבועיים התלמידים הביאו מהבית מוצרי מזון בסיסים כשרים לחג כתרומה למשפחות מראש העין שיוכלו לחגוג את הפסח סביב שולחן החג. ביום שישי ה-27.3.2015 כל המוצרים הועברו לעמותת קס"ם הפועלת למען משפחות בערינו.
 
תודה רבה מכל הלב לכל התלמידים והתלמידות היקרים וההורים על שיתוף הפעולה למבצע חשוב זה. בברכת חג פסח שמח לכל התלמידים ומשפחותיהם מחברי נאמני קהילה.
חזרה למעלה